Yaşlı Bakımı

Yaşlı bireylerin yaşlanma ile ortaya çıkan fiziksel, ruhsal ve sosyal yetersizliklerinin azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla tıbbi ve sosyal bakım hizmeti veren kişidir.

Yaşlılarınıza günübirlik, haftalık veya uzun seyahat dönemlerinizde evlerinizde gerekli ihtiyacını karşılayacak şekilde güvenilir personelimizle bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyoruz.

Yaşlı bireylere beslenme, genel vücut temizliği, hareket, uygun yatak pozisyonu vb. temel gereksinimlerini karşılayacak bakım hizmeti verir. Bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize ve hastalarınıza, evinizin sıcak ortamında hasta bakımı veya yaşlı bakımı hizmeti sunar. Bakıcı hizmeti alabileceğiniz bakıcılar anne-babanıza, aile büyüklerinize, hastalarınıza ve bakım ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza, en az sizlerin özeniyle hizmet ediyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor. Evinizin huzurlu ortamında, sizlere ve aile büyüklerinize hastane ortamının güvenini sağlayan bakıcılar öneriyoruz. 

Hasta bakıcı ev veya hastane ortamında bulunan hastanın her türlü hizmetine bakmak, doktor ve / veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek (evde) hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, bakımı yapılan hasta veya yaşlı kişi odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.

Ayrıca, hastane sonrası özel bakım gerektiren hastalara, son dönem hastalarına sistemli ve programlı hizmetler sağlanarak, sorunlarının çözümüne yardımcı olup, bakım standartları ile yaşam kalitelerini iyileştirmeye yönelik girişimlerde bulunulmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun güvenilir personel teminini için bizi arayabilirsiniz.