Otel Temizliği

Otel temizliğinde hijyen ve dezenfeksiyon çok önemlidir. Otel odası temizliği titizlikle yapılması gereken, profesyonel şekilde uygulanması gereken temizlik işlemidir. Otelleri ziyaret eden müşteriler tüm detaylara dikkat etmektedir. Bu konuda Otelin temizlik hizmetinden sorumlu Temizlik Şirketi’ne büyük yük düşmektedir.Firmamız en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. 

Netaktif Temizlik firmamız, kapsamlı housekeeping hizmetleri vermektedir. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personeliyle, sizlere ihtiyaçlarınıza uygun servis sunar.

Otel oda temizlik programı ;

Kullanılmış olan odada, çöpler toplanır, Klozeti kabası temizlenir, tuvalet temizleyicisi asidik ürün uygulanır ve beklemeye alınır, kirli olanlar toplanır.Yataklar yapılır, Odanın iç temizliği, yukarıdan aşağıya inecek şekilde sağdan sola doğru yapılır. Kuru vakum daha sonra yapılır, Banyoya geçilir. Sırasıyla küvet, armatürler, lavabo, ayna, klozet ve zemin temizlenir, Odada son olarak halı elektrik süpürgesi ile süpürülür. Sarf ve buklet malzemeler tamamlanır. Kapı kolları silinir. Hava şartlandırıcı odanın orta bölümüne sıkılır ve son temizlik kontrolü yapılarak odadan çıkılır. 

Otel temizliklerinde ( Genel Temizlik ) hizmeti yapılmaktadır. Öncelikle cam ve çerçevelerin silinerek, wc' lerin uygun kimyasal ürünlerle temizlenerek dezenfekte edilir. Halı ve koltuklarınızın temizlenmesi, zeminlerin endüstriyel kuru ıslak süpürücü makine ve aparatları ile derz aralarına kadar temizlenmesi, cilalarının yapılması gerçekleştirilir. ( isteğe göre temizlik alanları genişletilebilir.) Periyodik genel temizlik yapılabilir.

Firmamızın deneyimli otel temizlik hizmetinden yararlanmak ve bilgi almak için firma temizlik danışma hattından bizi arayabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.