Dershane Temizliği

Dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumları temizliği gibi insanların yoğun olarak zamanını geçirdiği yerlerin temizliği bilhassa önem taşıdığını öğrencilerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Çünkü bir çok insan aynı ortamda bulunmakta, aynı havayı solumakta ve aynı eşyaları kullanmaktadır. Hele ki mevsim virüslerinin yayıldığı bir zaman aralığında ise daha hassas davranılmalıdır. Kullanılacak temizlik maddeleri ve araçlar iyi irdelenmelidir.Temizlik maddeleri, ürünleri ve  kimyasallar kaliteli        ( TSE ) garanti kapsamında olmasını kontrol etmeliyiz.

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz  ve temizliğin sadece görünen kısmıyla değil görünmeyen yani hijyenik olarak da ele alıyoruz. Dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumlarının             <   genel temizlikleri  > periyodik olarak yapılmalıdır.

Onun haricinde temizlik zamanları iyi ayarlanmalıdır. Öğrencilerin olduğu zaman temizlik yapılmak mecburi ise, mesela koridorlar paspaslanacak ise yerler ıslak bırakılmamalıdır. Sınıf temizlenecek ise ders çalışan öğrenciler rahatsız edilmemelidir. Bunu haricinde ise genellikle temizlikler sabah, öğle arası ve ders çıkışı yapılması durumunda daha uygun olacaktır. Kullanılacak temizlik maddeleri sağlığa uygun olmalı ve düzenli kontrolden geçirilmelidir.

Dershaneler, okullar, kolejler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, yurtlar, kampüsler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti sunmaya talibiz.

Ayrıca yeni açılacak dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumları vb. kurumların inşaat sonrası temizliği, dış cephe ve cam temizliği veya periyodik genel temizlik, hizmetleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Tüm genel temizlik ve zemin yıkama, silme işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Netaktif Temizlik firması sizlere eğitimli, uzman temizlik personeli ve yapılan işlerin kontrollü uygulama sistemi ile  KALİTE -YÖNETİM -SİSTEM prensiplerine uyum dahilinde profesyonel hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Dershane temizliği hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak için firmamızın, temizlik danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.