Ofis Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin hijyenik ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün bir çok saatini iş yerinde harcadıkları içindir. Netaktif Temizlik Hizmetleri  ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız eğitimli elemanlarımızla kontrolümüzde devam etmektedir. Hizmet olarak ofis temizliğinde deneyimli ve güvenilir kadromuz ile sizlere tertemiz ofisler garanti ediyoruz. Netaktif Temizlik Hizmetleri firmamız siz değerli müşterilerimiz kadar bizler de ofislerinizin temiz ve hijyenli olmasını önemsiyoruz. 

Temizlik saatleri ve günleri için en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırdır.

Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte Netaktif Temizlik Hizmetleri profesyönelliği ile aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.

Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.

Ofisinizin camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.

Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.

Sizlerin belirlemiş olduğunuz süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.

Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünülerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.

Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.

Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.

Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini yapmaktayız.

Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde, sabah ve akşam isteğe bağlı olarak isterseniz gün ayarlamasını periyodik olarak anlaşmaya göre temizliğinizi yapıyoruz.

Kısaca Netaktif Temizlik Hizmetleri firması olarak, sizden ofisinizi teslim aldığımız andan itibaren itinalı bir çalışma ile sizlere tertemiz ve hijyenik bir ofis teslim ediyoruz.

Biliyoruz ki, temizlik önemlidir. Müşterilerimize birebir gösterdiğimiz önemi, ofislerinde de göstererek Netaktif Temizlik Hizmetleri  Kalite - Yönetim - Sistem  dahilinde size en iyi temizliği sunuyoruz.