Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Villa sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Villa temizliği ve benzeri mekanlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek optimal (en üst kalitede) hizmet vermeyi arzuluyoruz.
Villa temizliği siz değerli müşterilerimizin aile yaşam kalitesini daha rahat ve daha geniş bir ortam sağlanması amacıyla yaptırmış olduğunuz villanızı, satın alınmış bir villa veya tadilat görmüş bir villa temizlik hizmeti veya inşaat sonrası villa temizliği esnasında kullanılan temizlik ürün ve kimyasallar TSE standartlarına uygun temizlik ürünleridir. Netaktif temizlik firmamız villa temizliğinde Kalite - Yönetim - Sistem dahilinde hizmet sunmayı prensip edinmiştir.


Villa temizliği; Eşyalı villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.


Eşyalı Villa  Temizliği

Eşyalı villa temizliği; Yüzeysel villa temizliği ve detaylı villa temizliği  olarak ikiye ayrılır.


Yüzeysel Villa Temizliği ;


Temizlik yapılacak alan keşfi yapılır, kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri, ekip ve ekipmanlar sağlanır.
Mutfak temizliğinde; beyaz eşyalar yüzeysel silinir ve temizlenir. Tezgah üstü ve yüzeyi temizlenir. Sert zemin ıslak nemli olarak silinir ve temizlenir, kapılar kontrol edilir. Banyo ve WC temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir, küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi mikrop ve kirlenme olasılığı yüksek yerler TSE standartlarına uygun kimyasal ürünlerle özenle temizlenir.
Cam temizliğinde; pencere mermerleri, pencere çerçeve içleri-araları iç ve dış temizliği profesyonelce cam silme aparatları ile temizlenir. Balkon temizliğinde; sert zemin ve korkuluklar özenle temizlenir. Oda temizliği; Oda temizliğinde mobilyalara özen gösterilir, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar tozları alınır, nemli mikro bezlerle temizlenir. Elektronik aletler dikkatle tozları alınır ve temizlenir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğinin bir parçasıdır. Yüksek vakumlu toz alma makinesi ile tozları alınır. Yapılan bütün temizlik işlemleri sonunda tekrardan evin kontrolü yapılarak eksiklikler var ise giderilir. Temizlik hizmeti işlemi bitirilir.  
Detaylı Villa Temizliği;
Detaylı villa temizliğinde yüzeysel villa temizliği gibi aynı temizlik işlemleri yapılır. Ayrıcalıklı olarak dolap kapakları açılarak, iç bölümlerinin ve eşyaların temizliği, yerinden oynatılabilen ağır dolap altlarının temizliği ve duvarların temizliği siz müşterilerimizin isteğine göre yapılır. 
Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani villanın bütün kısımları gözden geçirilir.
Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.
Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlaştırılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde dezenfekte edilir ve hijyene kavuşturulur.
Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği, çerçeveleri uzman ekip ve kullanılan cam silme aparatları ile güvenle temizlenir. Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.
Salon ve oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Villa temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan odaların temizliğinde masa, koltuk, sehpa ve dolaplar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir. Halı ve kilim temizliği de villa temizliğimizin bir parçasıdır.


Firmamızın villa temizliği hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizi arayabilir, villa temizliği keşif talebinde bulunabilirsiniz.