Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik çalışmaları, tesislerin ve tesis kısımlarının fonksiyonunun elverişli olması için en önemli kuraldır ve neredeyse her branşı ilgilendirir. Endüstriyel temizlik fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. Netaktif temizlik firmamız fabrika, üretim tesisleri, depo alanları imalathane, havalandırma ve mekanik tesisat hatları endüstriyel alanlarının genel temizlikleri, uygun temizlik kimyasalları ile bakımı ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı' na hazırlanır. Çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış' tır. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.

Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz.

Kablo yollarını iş yerinizin donanımına zarar vermeden;

Metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde;

Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle;

Plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.

Endüstriyel temizlikte en dikkat ettiğimiz husus, iş yerinizde, fabrikanızda, atölyenizde üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz, yapıya en uygun olan kimyasalı seçip temizlik hizmetini vermektedir.

Temizlik hizmetimizi, günlük çalışma ritminizi bozmadan, size en uygun vakitlerde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın endüstriyel temizlik hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizi arayabilir, keşif talebinde bulunabilirsiniz.