Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur.

Ev temizliği hizmeti konut ve meskenlerin konumuna göre İnşaat ve Tadilat sonrası, İlaçlama ve Taşınma sonrası, Doğal Afet ( yangın, su basması vb. ) ikamet halinde oturulan, Eşyalı ev ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır. 

Firmamız konusunda uzman ve profesyonel temizlik ekibimizle hizmetinizdedir. Ev temizliği ile ilgili tüm sorun ve sıkıntılarınızı çözüm ortağınız olarak kaliteli ve güvenli ekip hizmetimizle, sizlere daha temiz bir yaşam tarzı sunuyoruz. Ev temizliği konusunda en az sizin kadar hassas ve titiz olduğumuza güvenin. Ev temizliğine ve hijyene en az sizin kadar önem veriyoruz. Profesyonel temizlik deneyimimiz ve anlayışımızla firmamız size en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Eşyalı ev temizliği; Yüzeysel ev temizliği ve detaylı ev temizliği  olarak ikiye ayrılır.

Yüzeysel ev temizliği ;

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.                                                       Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan, yani evin bütün kısımları isteğe göre gözden geçirilir. Mutfak temizliğinde; beyaz eşyalar yüzeysel silinir ve temizlenir. Tezgah üstü ve yüzeyi temizlenir. Sert zemin ıslak nemli olarak silinir ve temizlenir, kapılar kontrol edilir. Banyo ve WC temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir, küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop ve kirlenme olasılığı yüksek yerler TSE standartlarına uygun kimyasal ürünlerle özenle temizlenir.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, pencere çerçeve içleri-araları iç ve dış temizliği profesyonelce cam silme aparatları ile temizlenir. Balkon temizliğinde; sert zemin ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliği; Oda temizliğinde mobilyalara özen gösterilir, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar tozları alınır, nemli mikro bezlerle temizlenir. Elektronik aletler dikkatle tozları alınır ve temizlenir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğinin bir parçasıdır. Yüksek vakumlu toz alma makinesi ile tozları alınır.

Yapılan bütün temizlik işlemleri sonunda tekrardan evin kontrolü yapılarak eksiklikler var ise giderilir. Temizlik hizmeti işlemi bitirilir. 

Detaylı ev temizliği;

Detaylı ev temizliğinde yüzeysel ev temizliği gibi aynı temizlik işlemleri yapılır. Ayrıcalıklı olarak dolap kapakları açılarak, iç bölümlerinin ve eşyaların temizliği, yerinden oynatılabilen ağır dolap altlarının temizliği ve duvarların temizliği siz müşterilerimizin isteğine göre yapılır. 

Firmamızın hizmetlerinden ev temizliği için bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.