Cam Temizliği

Cam temizliği hizmeti firmamızın öne çıkan hizmetlerinden biridir.

Cam silme için önceden keşif yapılarak hangi tip ekipman kullanılacağı belirlenir. Çok katlı binalarda yöntem vinç kullanılmaktadır. Asansör bulunmayan binaların camları 25-30 metreye kadar yüksekliği olan vinçler kullanılarak yapılabilmektedir. Az katlı binalarda ise camın durumuna göre teleskopik uzatmalar sayesinde silme işlemi yapılmaktadır. Mağaza, iş yeri vitrin camları ve fabrika, okul, yurt, ev, çok katlı bina, hastane vb. camlarınızda hava kirliliğine paralel toz, kir ve is oluşur ve bu şekilde kirlenen camlar uzun zaman temizlenmez ise cam tabakasını üzerinde cam kiri, yağmur sularından oluşan kireçlenme ( kir tabakası ) meydana gelir. Bu yapışmış kireçlenmiş kir tabakalarının temizliği zamana bağlı olarak zorlaşır. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için periyodik cam temizliği öneriyoruz. Özellikle iş yerleri ve mağazalar ürünlerini sunumu için cam temizliğinde iç ve dış görselliğini müşterilerine hijyenik, temiz yansıtması ve ön planda bulundurması gerekir. Firmamızdan profesyonel cam temizliği hizmetinden yararlanmak için temizlik danışma hattımızdan keşif talep edebilirsiniz.

Dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarınızda da Netaktif Temizlik Hizmetleri firmamız, profesyonel tecrübesi ve güveni ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Binaların, fabrikaların, iş yerlerinin, vb. dış cephe kaplama yüzeyleri cam giydirme sisteminde olan uygulamaların dış cephe cam temizliğinde firmamız profesyonel temizleme hizmeti sunar. Dış cephe cam temizliği camlarınızda hava kirliliğine paralel toz, kir, yağlanma, ve is karışımıyla camlarınızda oksitlenmeyi oluşturur ve bu şekilde kirlenen camlar uzun zaman temizlenmez ise cam tabakasını üzerinde cam kiri, yağmur sularından oluşan kireçlenme ( kir tabakası ) oksitlenme meydana gelir. Bu yapışmış kireçlenmiş kir tabakalarının temizliği zamana bağlı olarak zorlaşır. Binanızın yapım yılı yeni olmasına rağmen bu durum binanızın dış görünümünü, görselliğini bozar. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için yılda en az üç ( 3 ) kez periyodik dış cephe cam temizliği öneriyoruz. Binaların dış cephe yüzeyleri cam kaplama, temizliği teknolojik ekipmanlar ( sepetli teleskopik vinç, uzatmalı merdiven vb. ) kullanılarak veya binanın konumuna göre uzman ekipler tarafından yapılır. Firmamız dış cephe cam temizliği hizmetinde eğitim almış uzman ve profesyonel personelimiz ile size daima en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmaya çalışır. 

Dış cephe cam temizliği hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizi arayabilir, dış cephe cam temizliği keşif talebinde bulunabilirsiniz.