İlaçlama

Netaktif Temizlik Hizmetleri ilaçlama faaliyetlerinde haşerenin yaşam mahallerine girişine, beslenmesini ve barınmasını önleyen fiziksel mücadeleleri ile beraber, insanlar üzerinde zararları etkileri en aza indirmek için çevre koruma ve doğa dostu , biyolojik ve kimyasal ( ilaçlama ) yöntemleri kullanarak tam bir entegre haşere mücadelesi sunmaktır.

Böcek, haşere ve zararlı canlıların yok edilmesi için, özelliğine göre kullanılan ilaçlar yeni teknolojik ekipmanlar ve çağdaş metotlarla uygulanır.

Hamam böceği, pire, tahta kurusu, kalorifer böceği, fare ve her türlü haşere sorunlarına uzman elemanlarımızla ortama uygun ilaçlama tekniğine göre motorlu motorsuz ve elektrikli pülverizatör otomizer ve sisleme cihazları ile yapılır.

İlaçlamada kullanılan ürünler tanınmış firmaların ürünleri olup itinalı ve hijyenik kurallara uygun bir şekilde teknolojik ekipmanlar ve çağdaş metotlarla sağlığa uygun şekilde tatbik edilir.

İlaçlama hizmetimizden yararlanmak ve bilgi almak isterseniz bizi arayabilir, ilaçlama hizmeti keşif talebinde bulunabilirsiniz.