Hakkımızda

Türkiye'nin gelişen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar ticari kuruluşları daha az riskli ve maliyeti daha az olan çalışma metodları aramaya yöneltmiştir. Yenilikçi ve modern çalışma metodları ile talepleri karşılamak amacıyla geniş bir hizmet yelpazesi gelişmiştir. Bu hizmetler temizlik ve personel teminidir. Netaktif Temizlik Hizmetleri firma hedefi hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir. Amacımız bilgilerimizi, profesyonel deneyimlerimizi modern teknoloji ve metodları imkanlar dahilinde kullanarak ; ev, villa, ofis, fabrika, otel, hastane, mağaza, iş yeri, okul, kreşler, özel kurumlar, alışveriş merkezlerinde müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyetlerine ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir. Bu hizmetlerimizde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenirlik ve dikkatli çalışma ilkeleri değişmez. Bu sayede müşterilerimizin  (en iyi hizmeti) elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizin Türk ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve kurum kültürü ile ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, alanında yüksek, kesintisiz, dinamik ve yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektöre ivme kazandırmaktır.

Misyonumuz

Nitelikli personel kaynağımızla, doğa dostu ve çevreyi koruma politikamızla ( Kalite - Yönetim - Sistem ) prensiplerine uyum çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum olarak sunmayı hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Bu değerler ışığında müşterilerimizle uyum içerisinde hareket ederek, kişilere saygılı davranarak, profesyonel, güvenilir, uluslararası standartlara uyum, kaliteli hizmet vermek ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek temel felsefemizdir.