İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaattan yada tadilat sonrası alanlar çok farklı boyutlarda ve mekanlarda farlılıklar göstermekte. Temizlik istenecek alanlarla ilgili önümüze çıkacak sorunlar ve çözümleri için farklı alanlar için farklı uygulamalarımızdan sizlere bilgiler aktaralım.

Netaktif Temizlik Hizmetleri firmamız İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Büro, Bina, Villa, Ev, İş yeri, Fabrika, Hastane, Okul, AVM, Plaza , Kamu kurumları gibi mekânların temizliği konusunda anahtar teslim şeklinde uzman ekipler tarafından teknolojik ekipmanlar ile inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.

İnşaat Sonrası Kaba Temizlik ;

Temizliği yapılacak olan yerin durumuna göre; moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, boya lekeleri, alçı kalıntıları, camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim şeklinde uzman ekipler tarafından teknolojik ekipmanlar ile detaylı genel temizlik hizmeti sunmaktadır.

İnşaat Sonrası İnce Temizlik ;

İnşaat sonrası kaba temizlik yapıldıktan sonra, geriye dikkat edilmesi gereken temizlik hizmeti ; inşaat sonrası ince temizlik kalır. İnşaat sonrası temizliğin bir adı da taşınma öncesi temizliktir.Taşınma öncesi temizlik aşamasında cam ve çerçevelerin temizliği, WC ve  lavabo temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği ve sert zemin temizliği yapılır. Firmamızın temizlik esnasın-da kullandığı ürünler kaliteli  ve ( TSE ) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. Firmamızın inşaat sonrası temizlik hizmetini  Kalite - Yönetim - Sistem prensiplerine bağlı çalışır. Güvenilir, profesyonel ekip çalışanları ile firmamıza vermiş olduğunuz işlerinizi itinalı, temiz ve eksiksiz olarak uzman personelimizce kontrolü yapıldıktan sonra teslimi yapılır.
Netaktif temizlik firmamızın inşaat sonrası temizlik hizmetinden yararlanmak ve bilgi almak için bizi arayabilir keşif talebinde bulunabilirsiniz.