AVM Temizleme

En çok ve en yoğun olarak kullanılan alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur. Çoğu zaman yaşadığımız bu mekanların temizliğini yaptığımız işten önemsiz görürüz belki, aslında sürekli ziyaret ettiğimiz iş yeri, mağaza ve AVM. ler için günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen bu mekanların görselliği satışa sunulan ürünlerin görünümü ve insan sağlığı için önem taşır. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması profesyonel, eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet firmamızın konusunda eğitimli profesyonel bir ekip çalışması ile ( Kalite - Yönetim - Sistem ) anlayış dahilinde kontrollü bir şekilde yürütülür ve gerçekleştirilir.

İş temizlik müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinde bulunan iş yeri ve mağaza temizliklerinde tavandan zemine raflardan, camlara kadar tümünü üstlenir, açılışa hazır hale getiririz. Size sadece ürünlerinizi yerleştirmek kalır. Profesyonel temizlik anlayışı ile bu tür alanlarda size en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız iş yerinizin ve mağazanızın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern ekipmanlarla isteğe göre periyodik temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part - time planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

İster AVM temizlik, personeli istihdamı yapalım isterseniz part - time AVM temizliği hizmeti, sizler için çözüm üretmeye hazırız.

Bütün AVM ler yaşam ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir.

Bu nedenle AVM’ler müşteri sirkülasyonunun en yoğun yaşandığı alanlar olmuştur..

AVM temizliği bu bağlamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı temizlik istemektedir..

AVM temizlik hizmetlerinde Netaktif Temizlik Hizmetleri  firması olarak inşaat sonrası ve devamında temizlik AVM personeli istihdamı sağlayarak müşterilerimize kurumsal çözümler önermekteyiz..

Netaktif temizlik firmamız alışveriş merkezleri, iş yeri ve mağaza temizlik hizmetleri konusunda özel seçeneklerimiz için firma temizlik danışma hattından bilgi alabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.