Dış Cephe Cam Temizliği

Bir şirketin dış görüntüsü, şirket hakkında ilk intibayı uyandırmaktadır. Çünkü işyerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Bu yüzden iş yerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir.

Binaların dış cephe yüzeyleri ( Alüminyum profil, alikopat, taş, pilastik, eloxal ve cam kaplama ), temizliği teknolojik ekipmanlar ( sepetli teleskopik vinç, uzatmalı merdiven vb. ) kullanılarak veya binanın konumuna göre uzman ekipler tarafından yapılır.

Dış cephe temizliğini yılda en az 3 defa periyodik olarak yapılmasını öneriyoruz. Yıl içerisinde periyodik olarak temizliği yapılmadığı takdirde iş yerlerinizin, binalarınızın dış cephe cam vb. kaplamaların dış yüzeyleri geri dönüşümü olmayan, temizlenemeyen kir tabakaları oluşarak oksitlenmeye dönüşecektir. Dış cephe cam vb. kaplamaların parlaklık ve görsellikleri bozulacaktır. Çünkü hava kirliliğine bağlı toz, kir, yağlanma, yağmur ve is karışımı ile doğal hava şartları dış cephede kireçlenme ( kir tabakası ) oksitlenmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yılda en az 3 defa periyodik dış cephe temizliği yapılması, dış cephenin kirli görünümünü ve oksitlenmesini önleyecektir. Firmamızın profesyonel dış cephe temizlik hizmeti ile uzun yıllar kullanılan binalarınızın dış cepheleri ilk yapım yılları gibi yeni, parlak görünümüyle görselliğini koruyacak ve temiz kalacaktır.

Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır. Firmamız her hizmet alanının temizliğinde olduğu gibi dış cephe temizliğinde de özen göstermektedir.

Netaktif Temizlik Hizmetleri firması olarak dış cephe temizliğinde aşağıdaki maddeleri uyguluyoruz.
 
Uzman ve deneyimli personel tarafından yerinde inceleme (etüd) yapılır.
Çerçevenin çeşidi ve camların temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
Dış cepheniz hangi maddeden yapılmış olursa olsun TSE belgesine sahip ürünlerle, dış yüzeye uygun maddeleri kullanarak temizliyoruz.
İstediğiniz süreçlerde binanızın dış cephe temizliğini yapabiliyoruz.
Netaktif Temizlik Hizmetleri dış cephe temizliğini uygularken kullanılan temizlik malzemelerinin hiç biri dış yüzeye zarar vermemektedir. Ayrıca binanızın yüksek olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Özel donanımlı teleskopik vinç sistemi ile yüksek binaların temizliğini yapıyoruz. Dış cephe cam vb. kaplama yüzeylerinin temizliği için deneyimli ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Firmamızdan dış cephe cam temizliği keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sizleri şirketinizin ve binalarınızın dış cephe cam vb. kaplamaların temizliği konusunda bilgilendirebiliriz.